Uwiecznij najważniejsze chwile ze swej uroczystości ślubnej w nastrojowym klipie muzycznym. Niech odtwarzane wideo wywiera na Ciebie wciąż te same wzniosłe emocje, które towarzyszyły Ci podczas tego wydarzenia.   Kamerzysta i film Kraków. Szczawnica

Pamiątka dająca wciąż silne emocje wzruszenia Film

Film, który zatrzymał w kadrach wdzięk i piękno Twojej uroczystości, przypomni Ci, jak bardzo mocno czułeś napięcie (miłość, szczęście i być może strach) przed powiedzeniem sakramentalnego TAK. Miałeś wrażenie, że świat w tym momencie należał tylko do Was. Migawki z cudnie przystrojonymi stolikami w restauracji, ekskluzywną zastawą stołową i bawiący się goście na parkiecie przeplatają się z Twoim wizerunkiem i przyszłej żony oraz panoramą miasteczka.

Kamera dyskretnie towarzyszy Ci, gdy przygotowujesz się do ślubu, stoisz przed lustrem, jesteś traktowany jak najważniejsza osoba na świecie. Widzisz też, jak przygotowywała się do tego wybranka Twego serca. Potem, z Panną Młodą u swego boku, kroczysz między ławami środkiem kościoła w stronę ołtarza i stojącego tam księdza. Za chwilę udzieli Wam ślubu.

Obok Ciebie Twoja pięknie wystrojona narzeczona nie kryje łez wzruszenia. Czujesz się jak bogaty książę prowadzący swą ukochaną, by za chwilę wspólnie ślubować sobie miłość i wierność. Rzut oka na szklaną szkatułkę w dłoniach świadka. Czule tulisz żonę w niewypowiedzianym szczęściu, a wokół wznoszące się mury pięknego zamku.

Wydobyte szczegóły z Waszej wspólnej radości, gdy wychodzicie z kościoła już jako mąż i żona i przechadzacie się samotnie po placu bogatej rezydencji, przyprawią Cię tym samym dreszczem emocji, gdy będziesz odtwarzał w zaciszu domowym klip ze swego ślubu i wesela.

Momenty idealnie odwzorowujące Wasze szczęśliwe chwile

Wasza historia zawarcia małżeństwa i wesela kameralnie zapisana na płycie wideo na zawsze zatrzyma Waszą miłość i młodość. Ty i każdy, kto obejrzy Wasz film z zaślubin, będzie tak samo wzruszony, jak wówczas, gdy następował ten kulminacyjny moment w Waszym życiu. Starannie dobrana muzyka i profesjonalizm kamerzysty odda wszystkie ważne chwile z tej uroczystości. Włączaj to wideo za każdym razem, gdy będziesz chciał pobudzić w sobie dawne emocje. To klucz do udanego trwałego małżeństwa.

Chcesz żebyśmy uwiecznili również Wasz ten specjalny dzień ? Skontaktuj się z nami żeby poznać naszą  ofertę: Kontakt

Fotograf i kamerzysta Kraków

 

Comments are closed.