You and Me – Fotografia Ślubna Kraków

W tym reportażu chcielibyśmy przedstawić skrót reportażu Oli i Adriana. Jako że Para Młoda mieszka niedaleko byliśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Nas wybrali, żeby uwiecznić ich uroczystość ślubną. Pracujemy wszędzie tam, gdzie zaprosi Nas zaprosicie. Nasza fotografia ślubna tworzy niezapomnianą i emocjonalną historię.

Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego.

Ola – klasa, blask, radość, uśmiech. Suknia jedna z najpiękniejszych jakie było dane nam widzieć. Adrian – elegancki, wesoły, uśmiechnięty oraz emocjonalny. Garnitur, w którym wyglądał niesamowicie. W przygotowaniach Młodej Pary nie zabrakło odrobiny trunków wyskokowych na tzw. „odwagę”. Gdy Adrianowi udało się „wykupić” Olę i zobaczył ją pierwszy raz w sukni zaniemówił…

Brama, kościół. You and Me – fotograf ślubny Kraków

W drodze do kościoła nie mogło zabraknąć oczywiście bram, czyli tradycje która dziesiątki lat i wywodzi się z rodzimych obrzędów. Po dotarciu do kościoła i podpisaniu wszelkich dokumentów, nastąpił ten najważniejszy moment, czyli przysięga małżeńska. Uśmiech na twarzach Pary Młodej, ich rodziców, gości zgromadzonych w kościele świadczył o tym, że są dla siebie stworzeni.

Przyjęcie weselne – Gościniec w Czuszowie.

Po ceremonii ślubnej udaliśmy się Gościńca w Czuszowie, który niestety przywitał nas deszczem. Ale nie zwracając uwagi na pogodę wewnątrz lokalu zastaliśmy piękne dekoracje oraz duży napis LOVE oraz Zespół Efect. Życzenia – przepyszny obiad i nadszedł moment, na który wszyscy czekali, pierwszy taniec. Zjawiskowy, efektowny, aż brakuje słów, żeby go opisać. Tańce, śpiewy, tort, oczepiny, zabawa do białego rana. Wspaniale spędzony dzień wraz z wspaniałymi ludźmi!

Sesja plenerowa – malowniczy zamek

Na sesję plenerową wybraliśmy do Zamku w Mosznej . Miejsce magiczne, idealne na sesję, gdzie Ola w swojej sukni we wnętrzach zamku wyglądała jak w reklamach luksusowej biżuterii czy perfum.

Zobacz inne nasze produkcje TUTAJ i zajrzyj na nasze social media: FACEBOOK i INSTAGRAM

Comments are closed.