Z.S.P. Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli Fotograf i kamerzysta Kraków. blog. Blog

Matura – czyli egzamin dojrzałości

Matura (łac. maturus ‘dojrzały’) – polski egzamin z materiału objętego programem nauczania (podstawą programową) wybranych przedmiotów na poziomie szkoły średniej. – źródło wikipedia.

Tyle teorii, ale każdy kto przystępował lub będzie przystępował do tego egzaminu wie że oprócz kilku lat nauki i przygotowań, jest też stres. Stres który dotyka każdego nawet tą osobę, która twierdzi że jest idealnie przygotowana i i jest bardzo pewna siebie. Ale przed egzaminem jest jedna noc którą każdy maturzysta będzie pamiętał, czyli bal. Bal maturalny. Trailer studniówki. Fotograf i kamerzysta Stalowa Wola. Fotograf i Kamerzysta Kraków.

Eleganckie stroje, sala, fotograf i DJ

W 2020 roku mieliśmy przyjemność filmowania tej imprezy z Z.S.P Nr. 3 im Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli wraz z zaprzyjaźnionym fotografem Pawłem Stecem.
Sukienki, makijaże których nie powstydzą się gwiazdy z czerwonych dywanów i eleganckie garnitury. Obowiązkowym elementem wystroju Młodych Dam jest oczywiście – podwiązka – koloru czerwonego. Do tego sala bankietowa Hotel Olimp która posiadała dwa piętra, dzięki czemu nie mieszała się część taneczna z częścią jadalną. Gdy już wszyscy przybyli nadszedł czas na obiad, przemowy uczniów, nauczycieli a po wszystkim czas na słowa dyrektora które każdy zna, mianowicie …

Poloneza czas zacząć…

czyli oficjalny taniec, którego krokiem zaczyna się każdą studniówkę. Jest on czasami dłuższy, czasami krótszy ale ćwiczony tygodniami, a może i miesiącami. Taniec tradycyjny bez którego nie odbędzie się żaden bal. Prawdopodobnie jest to jedyny moment stresujący bo na uczniów patrzą wtedy wszyscy. Rodzicie, rada pedagogiczna, obiektyw kamery ekipy filmowej czy fotografa.

Impreza do rana

Gdy już skończą się wszystkie oficjalne elementy, przychodzi czas na najlepsze czyli impreza na której o oprawę muzyczną dba zespół lub DJ. Efekty świetlne, ekrany, napisy led, wytwornice dymu i tak do rana. Zobacz jak wygląda taka impreza na trailerze zrealizowanym przez Nas. Śpiewy, tańce, „kocie ruchy”, uśmiechy na twarzach i masa pozytywnej energii.

Trailer Studniówki 2020 – Stalowa Wola

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty: Kontakt

Film i fotograf Stalowa Wola. Kamerzysta i fotograf Kraków. Film i fotograf Kraków. Studniówka. 

Comments are closed.